Smoothie s jahodovou příchutí

69 

Balení obsahuje 1 ks/lahvičku

od 1. fáze

Hotový nápoj s vysokým obsahem bílkovin, nízkým obsahem cukrů a tuků, se sladidly. Vysokotepelná úprava UHT.  Určeno k okamžité konzumaci.

Hmotnost: 1 porce/1 lahvičky 200 ml/208 g

Země původu: Francie

 

Popis

Hotový mléčný nápoj s jahodovou příchutí, možno použít kdykoli během dne, vhodný na rychlé použití např. při cestování.

Upozornění:
Tento výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepoužívejte jako jediný zdroj potravy. Během užívání výrobku dodržujte dostatečný příjem tekutin (min. 1,5 l za den) a užívejte ho dle doporučení lékaře, lékárníka anebo odborníka se zkušenostmi v oblasti výživy lidí. Nepřekračujte doporučené dávkování!

Složení

Složení: mléčné bílkoviny, čištěná voda, jahodové pyré 4 %, smetana, zahušťovadla: pektin, karagenan, karobová guma, fruktooligosacharidy, stabilizátory: mléčnan vápenatý, dihydrogenfosforečnan draselný, aromata, kyselina: kyselina mléčná, emulgátor: estery mono a diglyceridů s kyselinou diacetylvinnou, regulátor kyselosti: difosforečnan sodný, barvivo: lykopen, sladidla: sukralóza, acesulfam draselný, antioxidant: askorban vápenatý. Alergeny: mléko. Vyrobeno na zařízeních zpracovávajících sóju, lepek a vejce.

Nutriční hodnoty

Energetická hodnota Na 100 g Na 1 porci 200 ml
kJ 202 423
Kcal 48 101
Nutriční hodnoty
Bílkoviny (g) 7,2 15,0
Asimilovatelné sacharidy (g) 0,9 1,8
z toho cukry (g) 0,5 0,1
Tuky (g) 1,5 3,2
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 0,7 1,6
Vláknina (g) 1,1 2,2
Sůl (g) 0,13 0,26

Návod k přípravě

Určeno k přímé konzumaci, možno podávat chlazené. Před konzumací promíchejte, po otevření skladujte v lednici a  spotřebujte do 24 hodin.